24 راهکار برای شاد کردن نامزد

راهکار شاد کردن نامزد تان را یاد بگیرید تا بتوانید روابط زناشویی خود را مستحکم تر کنید. یکی از مهمترین موارد در رابطه زناشویی، خوشحال كردن همسرتان است. ممكن است نامزدتان دائما برای غافلگیری شما تلاش کند. یا حتی برای جلب رضایت شما هدیه های مختلفی به شما بدهد. این كار باعث می شود تا شما هم به دنبال راهی برای خوشحال كردن او باشید. شاد كردن یكدیگر به حفظ روحیه و ثبات رابطه عاشقانه کمک می کند و به شما امکان می دهد پیوندی سالم و طولانی مدت داشته باشید.

اگر به دنبال راه هایی برای خوشحال کردن نامزد خود هستید، می توانید ایده های جالب زیر را امتحان كنید:

راهکار شاد کردن نامزد: از نامزدتان، تعریف و تمجید كنید.

پسرها هم درست مانند دخترها از اینكه كسی از آنها تعریف كند بسیار خوشحال می شوند. با گفتن چند وی‍‍ژگی مثبت از نامزدتان می توانید به راحتی احساس خاص بودن را در او ایجاد کنید. شما با تعریف كردن از اخلاق، رفتار، ظاهر و سایر جنبه های مثبت نامزدتان تأثیری زیادی بر او می گذارید. به عنوان مثال به او بگویید كه در یك پیراهن سفید چقدر شگفت انگیز به نظر می رسد. تعریف و تمجید در صورتی كه صمیمانه و واقعی باشد می تواند باعث لبخند و خوشحالی زیاد نامزدتان شود.

هم اکنون با مشاوران پزشکت مشاوره آنلاین بگیرید

به نامزدتان توجه كنید.

24 راه برای شاد کردن نامزد | پزشکت

وقت و توجه دو هدیه گرانبهایی است که می توانید به نامزد خود بدهید تا او را خوشحال کنید. اگر او می خواهد وقت بگذارد و با شما بیرون برود، درگیر کار، تلفن یا تلویزیون نشوید. همیشه با دقت به صحبت هایش گوش كنید. لحظاتی که با نامزدتان می گذرانید می تواند او را خوشحال كند.

حامی نامزد خودتان باشید.

همه ما در زندگی روزمره خود با مشكلات مختلفی روبرو می شویم. اگر نامزدتان در برنامه های شخصی یا مسائل كاری دچار مشكلاتی شده است، برای دلجویی از او وقت بگذارید. كمی تشویق و قوت قلب دادن می تواند به بهتر شدن روحیه او کمک کند. یک آغوش گرم و یک بوسه شیرین برای بالا بردن روحیه و بازگرداندن لبخند به لب او کافی خواهد بود. سعی کنید در زمان های چالش برانگیز، در كنار نامزدتان باشید تا بتوانید از او حمایت کنید.

به حریم خصوصی هم احترام بگذارید.

نیاز به خلوت و تنهایی اصل مهمی است که باید به آن احترام گذاشت. حتی اگر در یک رابطه عاشقانه هستید، احترام به خلوت و تنهایی نامزدتان باعث می شود كه او احساس خوشبختی کند. كمی فاصله گرفتن از نامزدتان باعث می شود كه او جای خالی شما را در كنار خود احساس كند. بررسی تلفن ها و دخالت در مکالمات نامزدتان کار اشتباهی است که به هیچ وجه نباید انجام دهید. احترام به حریم خصوصی پیوند عشق شما را تقویت می کند.

با نامزدتان صادق باشید.

صداقت پایه و اساس یك رابطه دوستانه است. اگر می خواهید رابطه شما پایدار بماند باید با نامزد خود صادق باشید. هیچ مساله ای را از هم پنهان نكنید. نباید هیچ رازی بین شما دو نفر وجود داشته باشد. همه چیز را با صداقت در میان بگذارید. این كار باعث می شود كه نامزدتان هم همین رویه را با شما در پیش بگیرد. صداقت شما احساس شادی در او ایجاد می کند و باعث می شود شما نسبت به یكدیگر اعتماد داشته باشید.

نامزدتان را سورپرایز كنید.

24 راه برای شاد کردن نامزد | پزشکت

سعی كنید شعله های عشق خود را زنده نگه دارید. دختر سرگرم کننده ای باشید و همیشه كارها یا رفتارهای تكراری انجام ندهید. به عنوان مثال گاهی می توانید با یك شوخی تصادفی او را غافلگیر کنید. با هم به یک ورزش هیجان انگیز بروید. به طور كلی مهم این است که کاری غیر برنامه ریزی شده و سرگرم کننده انجام دهید. این كار باعث تعجب نامزد شما شده و او را خوشحال می کند.

از نامزد خود، تشكر كنید.

اگر نامزدتان برای شما کاری انجام داده است، تشكر كردن از او را فراموش نکنید. در غیر اینصورت او تصور می كند كه تلاش هایش مورد تایید و توجه شما قرار نگرفته است. به روش های مختلف احساسات خود را بیان كنید. به عنوان مثال برای تشكر از نامزدتان می توانید یک یادداشت دست نویس برای او بگذارید.

علاقه خود را به نامزدتان نشان دهید.

مورد محبت قرار گرفتن برای هر فردی لذت بخش است. ممکن است در این زندگی پرمشغله گاهی اوقات فراموش کنید که چقدر به نامزدتان علاقه دارید. بنابراین از هر زمانی برای ابراز عشق و علاقه خود به نامزدتان استفاده كنید. این كار باعث خوشحالی زیاد نامزدتان می شود. برای ابراز كردن عشق و علاقه خود می توانید برای او یادداشت های عاشقانه در غیر منتظره ترین مکان ها بگذارید. این حرکات شیرین همیشه لذت فوق العاده ای را برای او به همراه خواهد داشت.

بوسه بارانش كنید.

24 راه برای شاد کردن نامزد | پزشکت

بوسه چیزی است که نامزد شما هرگز به آن نه نمی گوید. عشق خود را با بوسه های زیاد به او ابراز کنید. این كار باعث خوشحالی زیاد نامزدتان می شود. بوسه یکی از روش های شیرین و عاشقانه است كه به راحتی احساس خاص بودن را در او ایجاد می کند.

از راهکار شاد کردن نامزد، در آغوش گرفتن وی است.

هیچ چیز مانند یك آغوش گرم، آرام بخش نیست. هنگامی كه اصلا انتظارش را ندارد، ناگهان او را محكم در آغوش بگیرید. در این زمان می توانید حرف عاشقانه ای را در گوش او نجوا کنید. آغوش شما باعث می شود نامزدتان تمام استرس و خستگی روزمره را فراموش كند. او از این حرکت عاشقانه لذت زیادی برده و متقابلا شما را بغل خواهد کرد.

نامه عاشقانه برای نامزد خود بنویسید.

نوشتن یك نامه عاشقانه روشی عالی برای خوشحال كردن نامزدتان است. به خصوص امروزه که ایمیل ها و پیام های فوری در شبكه های اجتماعی زیاد شده است، نوشتن یک نامه عاشقانه می تواند به راحتی نامزدتان را متعجب و غافلگیر كند. افکار و احساسات خود را در یک نامه بنویسید تا احساس کند كه مورد ستایش شما قرار گرفته است. او از خواندن مکرر نامه لذت برده و از دانستن احساسات شما بسیار خوشحال خواهد شد.

از راهکار شاد کردن نامزد، پختن غذای مورد علاقه وی است.

تهیه غذاهای خوشمزه برای نامزدتان او را به یک انسان خوشبخت تبدیل خواهد کرد. سعی كنید او را برای یك مدت از برنامه عادی تغذیه خود خارج کرده و غذاهای مورد علاقه اش را تهیه کنید. ببینید که او چگونه از غذا خوردن لذت می برد. راههای زیادی برای خوشحال كردن بیشتر نامزدتان وجود دارد. به عنوان مثال می توانید چند شمع بر روی میز روشن کنید تا یک روز عادی را برای او تبدیل به یك روز خاص کنید.

با هم فیلم تماشا كنید.

اوقات فراغت خود را با برنامه های شاد پر كنید. همیشه برای تعطیلات خود برنامه ریزی داشته باشید. تماشای فیلم یكی از سرگرمی هایی است كه بسیاری از افراد به آن علاقه دارند. برای گذراندن اوقات خوش با نامزدتان، لیستی از فیلم های مورد علاقه او را بنویسید. در یکی از آخر هفته ها در كنار هم فیلم های مختلف ترسناک، اکشن و عاشقانه تماشا كنید.

در جمع به نامزدتان محبت كنید.

ممکن است نامزدتان نتواند این را به شما بگوید اما مطمئنا از محبت و توجهی که در جمع به او می كنید، لذت زیادی می برد. بنابراین برای خوشحال كردن نامزدتان او را در جمع دوستان یا خانواده با محبت خود غافلگیر کنید.

نامزدتان را در اولویت قرار دهید.

24 راه برای شاد کردن نامزد | پزشکت

یکی از راه های خوشحال کردن نامزدتان این است که او را همیشه در اولویت قرار دهید. نامزد شما خواستار توجه از طرف شما است. بنابراین اگر اولویت اول شما باشد در خود احساس مهم بودن و دوست داشتن خواهد کرد.

با نامزدتان قرار عاشقانه بگذارید.

شما برای رفتن به یک قرار ملاقات عاشقانه با نامزد خود نیازی به شرایط یا موقعیت خاص ندارید. بنابراین، با یك برنامه اختصاصی او را غافلگیر کرده و احساس خاص بودن را در او ایجاد كنید. اگر رستوران خاصی وجود دارد که نامزدتان به آن علاقه دارد، آنجا را برایش رزرو کنید. و یا به مکانی بروید که برای اولین بار در آنجا یكدیگر را ملاقات کرده اید.

خاطرات خود را بنویسید.

تمام عكس ها و خاطراتی كه می دانید تاثیرگذار و به یادماندنی هستند را در یك آلبوم جمع آوری كنید. شما می توانید با استفاده از عکس ها و فیلم هایی كه از هم دارید خاطرات خود را بنویسید. یک جدول زمانی از روابط عاشقانه خود تهیه کنید. این كار باعث می شود خاطرات شما به مرور زمان فراموش نشوند. علاوه بر آن مرور خاطرات در كنار یكدیگر نامزدتان را تحت تاثیر قرار داده و به او نشان می دهد كه چقدر دوستش دارید.

برای آخر هفته برنامه ریزی كنید.

با برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته می توانید به راحتی نامزد خود را غافلگیر کنید. این كار باعث می شود هم از کارهای روزمره جدا شده و هم اوقات خوب و خوشی را با یکدیگر سپری کنید.

طبق سلیقه نامزدتان لباس بپوشید.

گاهی به همان سبكی لباس بپوشید که نامزدتان می پسندد. او از اینكه شما به سلیقه او لباس پوشیده اید قدردانی می کند. این حركت کوچک برای او معنی زیادی خواهد داشت و به او نشان می دهد كه چقدر به او علاقه دارید.

شاد باشید و بخندید.

همه با دیدن یك چهره خندان شاد و خوشحال می شوند. وقتی نامزدتان به شما نگاه می کند دوست دارد لبخند شما را ببیند. لبخند شما چیزی است که باعث می شود او همیشه احساس خوشبختی و انرژی كند.

عیب های نامزدتان را بپذیرید.

24 راه برای شاد کردن نامزد | پزشکت

هیچ کس کامل نیست. بنابراین، نامزد خود را با نقص هایش قبول کنید. نقاط ضعف او را نادیده بگیرید.

به نامزدتان اعتماد كنید.

به نامزد خود نشان دهید که به او اعتماد دارید. این كار نه تنها او را خوشحال می کند بلکه باعث قوی تر شدن روابط شما نیز می شود.

دوستانش را دعوت كنید.

دوست های خوب و صمیمی نامزدتان را برای گذراندن یک شب خاص دعوت كنید. نامزد شما از ملاقات غیر منتظره دوستانش به شدت خوشحال و غافلگیر می شود. یك وعده غذایی خوشمزه همراه با بازی های ویدیویی برای آنها ترتیب بدهید. مطمئنا نامزد شما از این هدیه متفکرانه شما بسیار خوشحال خواهد شد.

برای نامزدتان، غذا سفارش دهید.

اگر نامزد شما به خوردن غذاهای لذیذ علاقه زیادی دارد، می توانید غذای مورد علاقه او را از رستوران سفارش دهید. نامزد شما پس از یک روز خسته كننده كاری با دیدن غذای مورد علاقه اش غافلگیر می شود. خوردن یك غذای لذیذ در كنار یكدیگر، باعث خوشحالی نامزدتان شده و لحظات شاد و عاشقانه ای را در ذهن شما ثبت می كند.

سخن آخر

به طور كلی روش های زیادی برای خوشحال كردن نامزد شما وجود دارد. برخی از این روش ها در عین حال كه بسیار ساده هستند می توانند شما را به هم نزدیک کرده و صمیمت بیشتری بین شما ایجاد كنند.

منبع:

https://www.momjunction.com/articles/how-to-make-your-boyfriend-happy_