پشتیبانی: ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۵۵

پشتیبانی: ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۵۵

درباره پزشکت

ما در شرکت تدبیر سلامت مرهم روزها و ساعت ها، مطالعه و برنامه ریزی کردیم و با استعانت از یگانه روزی رسان بی همتا و توکل بر نام اعظمش، تصمیم گرفتیم تا مجموعه ای را خلق کنیم که ضربان داشته باشد، نفس بکشد، زنده باشد و زندگی را با عشق و سلامتی برای هم‌وطن‌هایمان در دورترین نقطه ی ایران عزیز به ارمغان بیاورد.
سامانه پزشکت ساده ترین، بهترین و مناسب ترین روشی است که شما هم وطن عزیز بتوانید در کمترین زمان ممکن و در صورت لزوم، از طریق نوشتار، گفتار و حتی ویدیو به صورت زنده با پزشکان، دامپزشکان و مشاوران در حوزه سلامت که دارای تخصص های مختلفی هستند به صورت برخط ارتباط برقرار کنید.
شما عزیزان ۲۴ ساعته می توانید به صورت تصویری، صوتی، متنی، تلفنی و آنی به صورت آنلاین با پزشکان، دامپزشکان و مشاوران ارتباط برقرار کنید و یا با استفاده از امکان ویزیت در محل، پزشک، مشاور، پرستار و پیراپزشک به محل مورد نظر شما آمده و ویزیت و یا اقدامات درمانی احتمالی را انجام دهد.
لازم به ذکر است اپلیکشن پزشکت، دریافت کننده گواهی خلاق برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق از معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری و همچنین جز شرکت دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری می باشد.
پزشکت جهت فعالیت پزشکان در بستر اپلیکیشن دارای تاییدیه از سازمان نظام پزشکی کشور و همچنین مجوز فعالیت مشاوره پزشکی در زمان همه گیری کرونا را نیز دارد.

صفحات رسمی پزشکت را دنبال کنید.