25 علائم چشم چرانی در مردان متاهل

25 علائم چشم چرانی در مردان متاهل را بشناسید تا در صورت بروز این علائم به راحتی بتوانید هدف و نیت آنها را تشخیص دهید. تشخیص علائم چشم چرانی مردان متاهل با زنان اهمیت زیادی دارد. چون وارد رابطه شدن با یک مرد متاهل هرگز ایده خوبی نیست؛ زیرا باعث چالش هر سه نفری می شود که در مثلث عشق درگیر هستند. بنابراین اگر در هدف یک مرد متاهل تردید دارید، احساس گناه نکنید. زیرا مردان می توانند از روش های مختلفی رابطه را آغاز کنند. با دقت به برخی نشانه ها می توانید به خوبی بفهمید که یک مرد متاهل در حال چشم چرانی با شما است. این نشانه ها به شما کمک می کنند تا از ترفندها و حیله گری های او مطلع شوید. اگر این نشانه ها را در یک مرد متاهل مشاهده کردید، از او دور شوید.

25 نشانه چشم چرانی مردان متاهل با شما به عنوان یک زن، عبارتند از:

دنبال گذراندن وقت با شما است.

25 علائم معاشقه مردان متاهل | پزشکت

اگر یک مرد متاهل وقت زیادی را با شما سپری می کند، نشان می دهد که به شما علاقه دارد. این مرد متاهل هر لحظه که آزاد باشد، ترجیح می دهد در کنار شما باشد. ممکن است از حضور او خوشتان نیاید، اما او به نوعی سعی دارد خود را وارد جمع شما کند تا بتواند به شما نزدیک شود.

هم اکنون با مشاوران پزشکت مشاوره آنلاین بگیرید

همیشه شروع کننده مکالمه است.

لحظه ای که او را می بینید، اولین کسی است که مکالمه را شروع می کند. اگر او به شما علاقه مند باشد، تمام تلاش خود را می کند تا گفتگو برای مدتی طولانی ادامه پیدا کند. هر بار که می خواهید مکالمه را تمام کنید، او موضوع جدیدی را شروع می کند تا شما را بیشتر در کنار خود نگه دارد.

در مورد شما کنجکاوی می کند.

مکالمات شما با او اغلب در مورد زندگی شخصی شما است. او سعی می کند در مورد سرگرمی ها، علاقمندی ها، خانواده، دوستان و هر چیز دیگری که شما را درگیر می کند بداند. او با این کار در حال تلاش است که یک علاقه مشترک پیدا کرده و شما را تحت تأثیر قرار دهد.

جزئیات مرتبط با شما را می داند.

او غذای مورد علاقه شما و مقصد مورد علاقه شما برای تعطیلات را می داند. او حتی تاریخ تولد و نام بهترین دوست شما را به یاد می آورد. در واقع او احساس می کند با به خاطر سپردن جزئیات کمی در مورد شما می تواند به شما نزدیک شود.

از زندگی شخصی شما می پرسد.

او با ظرافت در مورد زندگی شخصی شما می پرسد. او این کار را می کند تا بداند شما به جز همسرتان به کسی دیگری فکر می کنید یا خیر. ممکن است او راهی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همسرتان و میزان رابطه شما با او پیدا کند. حتی ممکن است با پرسیدن جزئیاتی در مورد تاریخ و نحوه آشنایی شما با همسرتان، شما را ناراحت کند.

خدمات بالینی و آزمایشی در منزل

به قرارهای شما حسادت می کند.

وقتی به او در مورد یک قرار ملاقات احتمالی می گویید، به هر طریقی سعی می کند با شما صحبت کند تا مانع قرار ملاقات شما شود. این نشانه واضح حسادت است. او می خواهد شما تنها باشید و هرگز نزدیكی شما با شخص دیگری غیر از خودش را نخواهد پذیرفت.

با دقت به شما گوش می دهد.

اگر این مرد متاهل همیشه با دقت به حرف های شما گوش می دهد، بدانید که به شما علاقه مند است. او نکات کلیدی را در هر مطلبی که می گویید تکرار می کند. حتی دفعه بعد که موضوع مطرح می شود تمام صحبت های شما را به خاطر می آورد. او هرگز فرصتی را برای نشان دادن علاقه اش به شما از دست نخواهد داد.

همیشه به شما کمک می کند.

25 علائم معاشقه مردان متاهل | پزشکت

مهم نیست که شما به چه چیزی نیاز دارید یا با چه مشکلی روبرو هستید، او همه تلاش خود را برای حل آن انجام می دهد تا امتیازی را برای وارد شدن به قلب شما بدست آورد. البته، موقع نیاز به کمک مسلما دوستان و اعضای خانواده نیز به شما کمک می کنند، اما این مرد متاهل کوه ها را حرکت می دهد تا هر نیاز شما را برآورده کند. او همه تلاش خود را می کند که در هر شرایطی به او اعتماد کنید.

شما را کنترل می کند.

نگاه های مکرر این مرد متاهل نشان دهنده علاقه او به شما است. حتی در یک اتاق شلوغ نیز ممکن است نگاه او را به سمت خود احساس کنید. نگاه های خیره او ممکن است باعث جلب توجه جمع و در نتیجه ناراحتی شما شود.

 متوجه کوچکترین تغییرات شما می شود.

اگر مرد متاهلی پیش شما آمد و گفت که رنگ ناخن جدید شما را دوست دارد، آن را به عنوان یک نشانه در نظر گرفته و از او دور شوید. در واقع مهارت زیادی لازم است تا یک مرد متوجه چنین تغییر جزئی در ظاهر زن شود. بدون شک این علاقه او به شما است که باعث شده حتی تغییرات جزئی را به راحتی متوجه شود.

از شما تعریف می کند.

یک مرد متاهل که به شما علاقه مند است هر کاری انجام دهید را دوست داشته و حتی به خاطر آن از شما تعریف می کند. اگر کیف جدیدی خریده یا موهایتان را طور دیگری حالت دهید، او حرف های خوبی برای تعریف کردن از شما خواهد داشت. تعریف های بدون منظور که گاهی شنیده می شوند خوبند، اما تعریف هایی که از طرف یک شخص خاص و خیلی زیاد انجام می شوند بسیار مشکوک است.

دائم به شما لبخند می زند.

آیا وقتی در خانه هستید همیشه او را در حال روحی خوب و لبخند زدن به یاد می آورید؟ اگر بله، به این دلیل است که او شما را دوست دارد و از بودن در حضور شما احساس خوشحالی می کند. او احتمالاً از بودن در کنار شما خوشحال است و خوشبختی درونی اش در چهره اش نمایان می شود.

سعی می کند شما را بخنداند.

شاید او فردی شوخ طبع نباشد، اما برای تحت تأثیر قرار دادن شما و لذت بردن از همراهی او، تمام تلاش خود را می کند تا شما را بخنداند. اغلب می بینید که او با شوخی هایش سعی می کند توجه شما را به خود جلب کند.

تماس چشمی برقرار می کند.

اگر یک مرد متاهل هنگام صحبت به شما خیره می شود باید بدانید که مجذوب شما شده و قادر نیست چشم از شما دور کند. بنابراین از صحبت با او بپرهیزید یا به روشنی بگویید که خیره شدن او باعث ناراحتی شما می شود.

حرکات شما را تقلید می کند.

تقلید حرکات یکی از بزرگترین نشانه های علاقمندی به طرف مقابل است. شخصی که به شما علاقمند شده ناخودآگاه زبان بدن و حرکات شما را تقلید می کند. اگر متوجه شدید که این مرد از حرکات دست یا کارهای دیگر شما تقلید می کند، نشانه واضحی است که او را به سمت خود جذب کرده اید.

پست های شما را لایک می کند.

در اینستاگرام شما به سختی می توان پستی را یافت که درباره آن نظری نداده یا آن را نپسندیده باشد. و حتی هر وقت که او را ببینید در مورد هر پست شما بحث می کند. علت این کار این است که او شما را به صورت آنلاین ردیابی کرده و فعالیت های مجازی شما را زیر نظر دارد.

اغلب برای شما هدیه می خرد.

25 علائم معاشقه مردان متاهل | پزشکت

روز تولد شما نیست، اما باز هم روی میز خود شکلات پیدا می کنید. زمستان است و هر روز صبح روی میز خود چای داغ می بینید. اگر او اغلب برای شما هدیه می خرد، بدانید که سعی دارد شما را برای وارد شدن به رابطه فریب دهد.

شما را به رستوران دعوت می کند.

شما را به ناهار یا شام دعوت می کند تا بتواند وقت بیشتری را با شما صرف کند. او حتی ممکن است برای خوشحال کردن شما دوستان مشترکی را نیز دعوت کند.

از زندگی زناشویی خود شکایت دارد.

اگر مرد متاهل بخواهد با شما وارد رابطه شود، از زندگی زناشویی ناموفق خود شکایت می کند. در واقع این راهی برای جلب همدردی شما است. مرد متاهل با این حرف می خواهد به شما اطمینان دهد که وضعیت تأهل او مشکلی را برای رابطه ایجاد نخواهد کرد. او حتی ممکن است به جدایی از همسرش نیز اشاره کند.

با شما رفتار متفاوتی دارد.

ممکن است این مرد متاهل کم حرف بوده و بندرت با اطرافیانش صحبت کند. اما با شما می تواند ساعت ها به صحبت ادامه دهد. او ممکن است از کوچکترین اشتباهات شخص دیگری غیر از شما عصبانی شود. اما اشتباهات شما اغلب نادیده گرفته شده یا به راحتی بخشیده می شوند. دلیلش این است که او می خواهد فقط جنبه های مثبت او را ببینید و با رفتار بدش شما را نترساند.

برای نظرات شما ارزش قائل است.

مرد متاهلی که به شما علاقه دارد نظرات شما را بسیار مهم می دهد. به عنوان مثال اگر این مرد متاهل در حال خرید ماشین جدیدی باشد، نظر شما را در مورد ماشین جدیدش می پرسد. ممکن است شما در مورد اتومبیل ها چیزی ندانید. اما او همچنان اصرار می کند که نظر شما را در مورد آن بداند.

همیشه از شما محافظت می کند.

اگر مشکلی را ایجاد کرده یا با شخصی درگیر و وارد بحث شوید او طرف شما را خواهد گرفت. او نسبت به اتفاقاتی که در اطراف شما رخ می دهد بیش از حد آگاه است. طوری واکنش نشان می دهد که باعث می شود احساس محافظت کنید

با شوخی حرفهایش را می زند.

25 علائم معاشقه مردان متاهل | پزشکت

مرد متاهلی که به شما علاقه دارد با شوخی و خنده در مورد برقراری رابطه با شما صحبت می کند. به عنوان مثال ممکن است از شما بپرسد اگر من ازدواج نکرده بودم، با من قرار ملاقات می گذاشتی؟ یا ممکن است بگوید فراموش کنید که ازدواج کرده ام و به من بگویید چقدر مرا جذاب می دانید؟  او با صحبت هایی از این قبیل می خواهد واكنش شما را نسبت به برقراری دوستی و رابطه با خودش بررسي كند.

حلقه ازدواجش را فراموش می کند.

حلقه ازدواج یادآور این نکته است که یک مرد ازدواج کرده و اکنون به همسر خود متعهد است. بنابراین اگر یک مرد متاهل را اغلب بدون حلقه ازدواجش می بینید، به این معنی است که می خواهد وانمود کند که مجرد و در دسترس شماست.

رفتار متفاوتی با همسرش دارد.

بزرگترین نشانه لاس زدن یک مرد متاهل تغییر رفتار او نسبت به همسرش است. اگر این مرد که معمولاً با شما سرحال و بشاش است، در حضور همسرش ناگهان سرد و بی حال به نظر می رسد، بدیهی است که قصد وارد شدن به رابطه با شما را دارد.

به طور کلی شما باید به غریزه خود اعتماد کنید، زیرا غریزه هرگز شما را گمراه نمی کند. اگر قلبتان به شما می گوید که این مرد متاهل که متعلق به زن دیگری است، به شما علاقه نشان می دهد، احتمالاً درست است. بنابراین قبل از اینکه همه چیز از کنترل خارج شود، بهتر است یک قدم به عقب برگشته و تعامل خود را با او محدود کنید. اگر با این مرد کار می کنید و تعامل روزمره با او اجتناب ناپذیر است، صحبت های خود را فقط به کارهای رسمی محدود کنید. در آخر اینکه بدانید مردی که به همسرش وفا نمی کند هرگز نمی تواند به شما وفادار باشد.

سخن آخر

ما در این مقاله از پزشکت سعی کردیم 25 علائم هشدار دهنده و جدی چشم چرانی مردان متاهل با زنان را مورد بررسی قرار دهیم. چون بدون شک وارد شدن به یک رابطه با مرد متاهل، علاوه بر اینکه می تواند باعث مشکلات متعددی برای فرد سوم شود، به طور حتم زندگی دو فرد و حتی خانواده ها را در معرض خطر قرار می دهد.

بر همین اساس، اگر فکر می کنید در یک مثلث عشق با یک مرد متاهل گیر افتاده اید و دنبال راه نجات هستید اما نمی خواهید و نمی توانید با اطرافیان خود در این مورد حرف بزنید بهتر است به مشاوران و روانشناسان با تجربه اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید. بدون شک رهایی از این مثلث کثیف در هر مرحله از رابطه می تواند راه نجاتی برای شما و زندگی شخصی تان باشد.

منبع:

https://www.momjunction.com/articles/married-man-flirting-with-you_00724740


دسته بندی ها : روانشناسی و روانپزشکی