باسلام خدمت همراهان همیشگی پزشکت
ما جهت شفاف سازی مسیر خود و کمک به ارتقا فرهنگ دریافت مشاوره آنلاین به ویژه در حوزه پزشکی و سلامت، از این پس اقدام به انتشار عملکرد سه ماه اپلیکیشن پزشکت در حوزه های مختلف قابل تحلیل می نماییم.
با بررسی فایل های ارائه شده، گزارش فصلی بهار 1399 پزشکت شما می توانید از میزان مشاوره ها بر اساس تخصص، سطح تحصیلات، مخاطبین از هر استان بر اساس خود اظهاری، تعداد کابران و پزشکان و مشاوران اضافه شده، میزان آنلاینی کاربران به صورت روزانه، تعداد کاربران ios و اندروید و … مطلع شوید.
جهت سهولت بررسی گزارشات منتشر شده در کنار هر نمودار تحلیلی از آن به طور مختصر ذکر شده است.

گزارش فصلی بهار 1399 پلتفرم پزشکت

استفاده از این گزارشات بدون اجازه شرکت تدبیر سلامت مرهم شرعاً و عرفا جایز نیست .

پزشکت بزرگ ترین جامعه آنلاین پزشک و بیمار کشور

چرا پزشکت ؟ چرا مشاوره آنلاین ؟

اپلیکیشن پزشکت با ارائه مشاوره آنلاین (تصویری، صوتی و نوشتاری) در هر مکان و در هر لحظه از شبانه روز این امکان را به شما می دهد تا با پزشکان و مشاورین معتبر و برتر ارتباط مستقیم برقرار نموده و در هر زمینه ای از حوزه های پزشکی و سلامت مشاوره دریافت کنید. پزشکت با ارائه بسته های آموزشی، دانش کلی جامعه (بیماران، دانشجویان پزشکی و ...) را در زمینه: پزشکی، آشنایی با بیماری ها و راه های درمان آن و سبک زندگی سالم را ارتقا می بخشد. شبکه اجتماعی پزشکت مرجعی رایگان بوده که به پزشکان و مشاورین و تمامی کاربران این امکان را می دهد اطلاعات روز پزشکی و سلامت را در قالب پست های ویدیویی و متن به اشتراک بگذارند و تعامل مستقیم با یکدیگر برقرار نمایند. مزیت دریافت مشاوره آنلاین از پزشکت عبارت است از: صرفه جویی در زمان و هزینه، برطرف شدن نگرانی های بیمار در لحظه و امکان مطرح نمودن مسائلی که بیمار به صورت حضوری بنا به دلایلی نمی تواند مطرح کند. برای دانلود اپلیکیشن پزشکت به استورهای معتبر مراجعه نمایید و جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دریافت پزشکت در صفحه نخست سایت مراجعه نمایید.