لوگو پزشکت

رادیو پزشکت

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مشاوره دامپزشکی آنلاین

با استفاده از مشاوره آنلاین دامپزشکی، به راحتی می‌توانید با دامپزشکان متخصص در هر زمان و مکانی در ارتباط باشید. این روش به شما امکان می‌دهد که از خدمات پزشکی برای حیوان خانگی یا دام‌هایتان برخوردار شوید، بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری در مطب یا کلینیک دامپزشکی داشته باشید.
با مشاوره دامپزشکی آنلاین، شما می‌توانید به متخصص‌های دامپزشکی برجسته در سراسر کشور دسترسی داشته باشید و مشکلات حیوان خانگی یا دام‌هایتان را پیگیری کنید.

چرا مشاوره آنلاین دامپزشکی؟

پزشکت به شما کمک می‌کند تا با دکتر دامپزشک آنلاین در منزل از طریق تلفنی، تصویری و متنی در هر ساعتی از شبانه روز تماس گرفته و هرگونه سوال در مورد حیوانات خانگی و یا حیوانات مزرعه بپرسید.
شما همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن پزشکت، بدون مراجعه به کلینک و یا آزمایشگاه درخواست ویزیت دامپزشک در منزل دهید تا دامپزشک حیوان خانگی و یا دام را در محلی که هستید معاینه کند.

دامپزشک آنلاین چه کمکی می تواند بکند؟ 

دامپزشک آنلاین در اپلیکیشن پزشکت می‌تواند در موارد مختلف مانند تشخیص بیماری، تغذیه، روش‌های پیشگیری از بیماری‌ها، واکسیناسیون، بهداشت، تولید و پرورش، مدیریت دام، انتخاب نژاد، تربیت، بهداشت و سایر جنبه‌های مرتبط با حیوانات خانگی، حیوانات مزرعه، پرندگان و موضوعات مشابه به شما مشاوره شبا نه روزی دهد.

ویزیت آنلاین دامپزشکی چطوریه؟

در صفحه پروفایل دامپزشک آنلاین مورد نظر خود، وارد گزینه همین الان مشاوره بگیرید شوید.
نوع مشاوره و زمان مشاوره را انتخاب کنید.
گزینه شروع مشاوره را انتخاب و با دامپزشک خود صحبت کنید.

مزایای مشاوره آنلاین دامپزشکی

صرفه‌جویی در زمان: با توجه به اینکه افراد دیگر مانند قبل زمان و حوصله انتظار در صف مطب های پزشکی را ندارند، اپلیکیشن پزشکت کمک بسیاری در این زمینه کرده است.

دسترسی آسان: با اپلیکیشن پزشکت به راحتی در کمتر از چند دقیقه به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان با دامپزشک آنلاین صحبت کنید.

مشاوره فوری: در مواقع اضطراری یا وقوع حوادث ناگوار، پزشکت می تواند به شما کمک کند تا سریع و به راحت ترین شیوه با دامپزشک در ارتباط باشید.

هزینه ویزیت آنلاین دامپزشکی

هزینه مشاوره دامپزشکی در پزشکت در مقایسه با هزینه مراجعه حضوری به مطب بسیار کم‌تر و مقرون ‌به‌صرفه تر است، چون دیگه هزینه رفت و آمد و زمان انتظار در مطب رو ندارید.
علاوه بر این، چنانچه تمایل دارید از روش درمان مقرون به صرفه بهره ببرید، استفاده از کدهای تخفیف پزشکت می تواند گزینه‌ای ایده آل برای شما باشد.

مشاوره رایگان دامپزشکی

برای ثبت سوال خود از دامپزشک، وارد بخش پرسش و پاسخ اپلیکیشن پزشکت شده و تخصص دامپزشکی را انتخاب کنید.
پس از ثبت سوال خود، دکتر دامپزشک در کوتاه ترین زمان سوال شما را پاسخ می دهد.

در پزشکت چه خدماتی می دهیم؟

اپلیکیشن پزشکت این امکان را فراهم کرده تا کابران به راحتی به بهترین متخصصان و دامپزشکان کشور دسترسی داشته باشند و در هر نقطه‌ای از کشور به بهترین امکانات ممکن مثل ویزیت پزشک در منزل، انجام انواع آزمایش، خدمات دامپزشکی، مراقبت های پرستاری، فیزیوتراپی، گفتار درمانی و صدها خدمات دیگر دسترسی پیدا کنند.

مشاوره آنلاین پزشکی در هر ساعت از شبانه روز