سایت پزشکت

پزشک متخصص آنلاین

پزشک متخصص آنلاین

خدمات پزشکی و سلامتی آنلاین این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از اینترنت با مجرب ترین پزشکان و مشاوران به صورت مستقیم و در لحظه در ارتباط باشید و به صورت آنلاین ویزیت شوید.
پزشکان متخصص آنلاین در اپلیکیشن پزشکت در زمینه های مختلف مانند قلب و عروق، داخلی، عفونی و غیره در هر ساعت از شبانه روز آماده هستند تا پاسخگوی سوالات شما باشند.
با ویزیت آنلاین شما می‌توانید به راحتی و در هر زمانی که نیاز دارید، پرسش‌های پزشکی خود را در مورد بیماری‌ها، علائم، تشخیص، داروها، و غیره با پزشک آنلاین صحبت کنید و در هزینه های پزشکی خود صرفه جویی کنید.
خدمات پزشکی آنلاین در پزشکت علاوه بر مشاوره و ویزیت، خدمات دیگری مانند تجویز داروها، ارائه نسخه پزشکی، ارسال آزمایشات و غیره نیز در اختیار شما قرار می دهد.
اگر سوالاتی در زمینه مسائل زنان، کودکان، کلیه و مجاری، غدد، پوست و مو و … دارید، بهتر است با پزشکان و متخصصان آنلاین در پزشکت مشورت کنید. شما می‌توانید به صورت تلفنی، ویدیویی و متنی با پزشک خود صحبت کنید و مطمئن باشید صفحه مشاوره شما با پزشک محرمانه می ماند.

سوالات متداول

فربد:

مشاوره آنلاین چه مزایایی نسبت به ویزیت حضوری دارد؟

پزشکت

شما می توانید در هر جا و مکانی که هستید مشاوره بگیرید.

مژده:

آیا جلسات مشاوره آنلاین محرمانه هستند؟

پزشکت
بله، هیچکس جز کاربر دسترسی به صفحه مشاوره نخواهد داشت.

آیدا:

چطوری به متخصص های پزشکت اعتماد کنم؟

پزشکت
همگی پزشکان در پزشکت دارای کد نظام پزشکی هستند که در پروفایلشان ثبت شده است.

سحر:

کی می توانم با پزشک صحبت کنم؟

پزشکت
شما می توانید در هرزمان و هرجایی که هستید با پزشک خود آنلاین صحبت کنید.

سپیده:

آیا می‌توانم در مشاوره آنلاین هویتم را مخفی نگه دارم؟

پزشکت

مریم:
از کجا معلوم که نتیجه بگیرم؟
 
پزشکت
اگه می خواهید نتیجه خوبی از مشاوره بگیرید مشکل خود را کامل به پزشک بگویید تا بر اساس اطلاعات شما بهترین مشاوره دریافت کنید.